Про себе

Моїм рідним містом є Львів. Тут народився, навчався і працюю зараз. Коли ростеш в такому чудовому місті, мимоволі виникає бажання творити красу і своїми руками.

А як же манить різноманітний та загадковий світ різьбярства з його напрямками, стилями, технікою виконання. Крім всього цього, це повернення до природи, повернення в тому сенсі, що різьбяр має справу з деревом, багатогранним матеріалом, створеним природою. Теми і сюжети для втілення в дереві різьбяр бере в тих же спостереженнях за природою, фантазії якої невичерпні.

Навчався в смт Івано-Франкове Яворівського району, Львівської області за професією «різьбяр художньої різьби по дереву, у 2004 році закінчив Львівську академію мистецтв і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобув кваліфікацію художника виробів з дерева.

Серед продукції, з якою працюю:
- декоративні елементи інтер’єру з різьбою
- деревяна скульптура
- меблеві накладки
- сувенірна продукція
- обробка фасадів для меблів
- різьба дверних тафель, лиштви, погонажних виробів
- різьба іконостасів, рамок та ін.

Пропоную наступні варіанти співпраці:
- вибір екскізу із зразків готових робіт;
- виготовлення різьби за Вашими ескізами;
- створення ексклюзивного виробу: від задуму і креслення - до встановлення в інтер’єрі.

Запрошую до співпраці фірми, яких цікавить оздоблення різьбою столярних та меблевих виробів. А також тих, хто має можливість виготовлення на замовлення заготовок для меблів, столярних виробів тощо.